Mafia: Trilogy Fragmanı Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız yazıda Mafia 4 twitter hesabındaki hareketlilikten bahsetmiştik. Bir gün aralıklarla Family, Power ve Respect kelimelerini paylaşan şirket yetkilileri bugün twitter hesabından Mafia: Trilogy oyununu resmi olarak duyurdu.
Yayıncı şirket 2K Games ve geliştirici ekip Hangar 13 tarafından yapılan Mafia: Trilogy, Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkacak. Yakın zamanda tanıtılması beklenen Mafia 2: Definitive Edition ve Mafia: Definitive Edition’ın oyun içi görüntüleri ve çıkış tarihi gibi bazı detayları şimdiden sızdırıldı. Söylentilere göre Mafia: Definitive Edition 28 Ağustos 2020 tarihinde çıkacak. Mafia 2: Definitive Edition ise 19 Mayıs 2020 tarihinde çıkacak.
Söylediğim gibi bunlar sadece söylentiden ibaret. Biz Mafia: Trilogy’e dönersek, oyunumuzun tanıtımı 19 Mayıs tarihinde yapılacak. Bilgisayar üzerinden oynayacak oyunculara bir haber; oyun Steam ve Epic Games Store’da satılacak. Aynı zamanda Stadia kullanıcıları da Mafia: Trilogy’i oynayabilecek. Bugün yayınlanan resmi tanıtım videosunu da aşağıya bırakıyorum.

https://youtu.be/IAIMnrryFs8

Yorum Yaz. (Sadece isminiz yayınlanacaktır)