Mafia 4 mü Geliyor?

Bir çoğumuzun sevdiği Mafia serisi, 3. oyunuyla büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Gerek hikayesiyle gerekse teknik problemleri nedeniyle bir çok eleştiriye maruz kalmıştı. Son günlerde Mafia 4 twitter hesabında yaşanan hareketlilik, akıllara acaba Mafia 4 mü geliyor? sorusunu getirdi.
Daha önce bir reddit kullanıcısının, iki Hangar 13 çalışanından öğrendiğini söylediği bilgileri açıklamasıyla Mafia 4 konuşulmaya başlandı. Söylentiye göre Mafia 4 daha önce prototip aşamasındayken iptal edildi. Daha sonra Hangar 13, İngiltere’de Mafia 4 için küçük bir ekip kurdu. Bu ekip daha önce iptal edilen prototip üzerinden Mafia 4 oyununu geliştirmeye başladı. Proje istedikleri gibi gidince Hangar 13 ekibinin tamamı bu oyuna odaklandı.

Mafia Oyunu

Yine söylentilere göre Mafia 4, 1970’lerde Vegas’ta geçecek ve Mafia 3’ün kaldığı yerden devam edecek. İtalya’da organize suçların altın yıllarında geçecek oyunu farklı bir karakter ile oynayacağız. Mafia 4 oldukça büyük bir haritaya sahip olacak ve hikaye yaklaşık 10 yıl sürecek. Aynı zamanda kendi suç imparatorluğumuzu da kuracağımız oyunda örneğin yıkık bir bina alıp onu istediğimiz türde bir mekana geliştirebileceğiz. Mafia 4’ün 2021 yılında satışa çıkması bekleniyor.
Tabi en başta da söylediğimiz gibi bunların hepsi sadece söylenti. Umuyoruz ki söylentiler doğru çıkar ve güzel, uzun saatler oynanabilecek bir oyun ortaya çıkar. Mafia 4 twitter hesabındaki hareketliliği de aşağıya bırakıyorum.

mafia 4 twitter

Yorum Yaz. (Sadece isminiz yayınlanacaktır)