GTA 5 Ücretsiz mi Olacak? Epic Games Store Ücretsiz Oyun Nedir?

Bildiğiniz gibi Epic Games Store her hafta üyelerine ücretsiz oyunlar veriyor. Son olarak 7 Mayıs tarihinde Death Coming oyununu ücretsiz olarak vermişti. Ancak olay tam da burada başladı.

GTA 5 Ücretsiz mi olacak? Bu aralar muhtemelen duymuş olabileceğiniz bu soru nereden çıktı gelin inceleyelim. Her hafta perşembe günü Epic Games Store internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yeni haftada üyelerine vereceği ücretsiz oyunların duyurularını yapıyor. Ancak geçtiğimiz hafta sadece Death Coming oyununu duyurdu ve ücretsiz vereceği bir gizemli oyun için geri sayım başlattı.

GTA 5 Ücretsiz mi olacak?

Epic Games geri sayım

Geri sayım süresi boyunca çok fazla paylaşım yapıldı, videolar yayınlandı ve herkes tahminlerini söyledi. Epic Games’in böyle bir işe girişmesi tabiki de bir çok oyunseverin büyük beklentilere girmesine neden oldu. Bir çok büyük oyunun ismi geçti. Geri sayımın bitmesine saatler kala hiçbir ortaya GTA 5 ücretsiz olacak diye bir söylenti atıldı.

Benim fikrime gelince, büyük ihtimalle büyük bütçeli, AAA bir oyun olacağını düşünüyorum. Gta 5 olacağını sanmıyorum fakat daha önce Epic Games Store, Just Cause 4, Assassin’s Creed Syndicate, Kingdom Come Deliverance gibi büyük oyunları ücretsiz vermesine rağmen bu şekilde bir gizem yaratmamıştı. Bu yüzden bir çok insanın GTA 5 ücretsiz olma ihtimali ile ilgili heyecanlanması gayet normal.

14 Mayıs 18:00 da Epic Games Store’un kilitli kapıları açılacak ve ücretsiz oyunun ne olduğu belli olacak. Yazımı bitirirken bir oyun tahmini de ben yapayım. Resmi incelediğimde bir kapı ve çok fazla sayıda dişli (Gear) olduğunu görüyorum. Benim tahminim Gears of War 4. Bakalım kimlerin tahmini tutacak.

Gears of War 4

Yorum Yaz. (Sadece isminiz yayınlanacaktır)