Epic Games’te Haftanın Ücretsiz Oyunları 30 Nisan – 7 Mayıs

    Epic Games’in haftalık olarak her perşembe günü duyurduğu, üyelerine ücretsiz olarak verdiği oyunlarda bu haftanın oyunları belli oldu. Her hafta ücretsiz oyunlara sahip olabilmek için Epic Games’e ücretsiz kayıt olmanız yeterli. Ücretsiz oyunları süresi dolmadan kütüphanenize ekledikten sonra artık yapmanız gereken tek şey istediğiniz zaman oynamak 🙂 Gelin bu hafta neler var birlikte bakalım.

Amnesia The Dark Descent

     Epic Games’te haftanın ücretsiz oyunlarından ilki Amnesia: The Dark Descent. Birinci şahıs hayatta kalma oyunu olan The Dark Descent oldukça sürükleyici ve keşife dayalı bir korku oyunudur. Ücretsiz sahip olmak için 7 mayıs saat 18:00’a kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Crashlands

     Time dergisi tarafından 2016 yılının en iyi 10 oyunu arasında seçilen Crashlands, kendi aletlerinizi tasarlayabildiğiniz, savaştığınız, yapılar inşa edebildiğiniz ve bir çok aksiyona girişebildiğiniz tarzda bir oyun. 2 kişi co-op desteği de eklenen Crashlands oyununa ücretsiz sahip olmak için süresi bitmeden kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

     Her hafta bu tarz haberleri kaçırmamak için arada buraları kontrol edebilirsiniz 🙂

Yorum Yaz. (Sadece isminiz yayınlanacaktır)