Epic Games Store’da Bu Hafta Neler Ücretsiz

   Epic Games’in haftalık olarak her perşembe günü duyurduğu, üyelerine ücretsiz olarak verdiği oyunlarda bu haftanın oyunları belli oldu. Her hafta ücretsiz oyunlara sahip olabilmek için Epic Games’e ücretsiz kayıt olmanız yeterli. Ücretsiz oyunları süresi dolmadan kütüphanenize ekledikten sonra artık yapmanız gereken tek şey istediğiniz zaman oynamak 🙂

     Her hafta üyelerine en azından 3-4 ücretsiz oyun sunan Epic Games bu hafta bunda değişikliğe gitti. İlk ücretsiz oyunu açıklayan Epic Games, 2. oyunu ilerleyen saatlerde açıklayacak. Bakalım toplamda kaç oyun ücretsiz olacak hep birlikte göreceğiz.

https://youtu.be/sVTjsp8OpaI

     İlk açıklanan ücretsiz oyun Steam’de 13 TL gibi bir fiyata satılan Death Coming. Bulmaca, strateji türünde olan Death Coming, steam kullanıcıları tarafından çok olumlu oy almıştır. Birilerinin başını belaya sokmak ortalığı karıştırıp ölümlere neden olmak ve bunların hepsini plan yaparak uygulamak yani bir nevi Son Durak filmine benzeyen bir indie oyun. Oyunu kaçırmamak için bir an önce kütüphanenize ekleyin. Yeni açıklanacak ücretsiz oyunlardan haberdar olmak için de takipte kalınız.

Yorum Yaz. (Sadece isminiz yayınlanacaktır)