Assasin’s Creed Valhalla Satış Fiyatı Belli Oldu!

     Geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanı yayınlanan, Ubisoft‘un çıkacak yeni oyunu Assasin’s Creed Valhalla’nın satış fiyatları belli oldu. 3 Farklı paket seçeneği olan Assasin’s Creed Valhalla oyununda paketlere göre de sahip olabileceğimiz içerikler değişiyor. Satın alabileceğimiz paketlerin genel tablosu şu şekilde;

Assasin's Creed Valhalla Fiyat

     Yukarıdaki tabloda da görebileceğiniz gibi oyununun Standart Paketini 269 TL’ye satın aldığınızda, Assasin’s Creed Valhalla oyunu dışında ekstra herhangi bir içeriğe sahip olamıyorsunuz. Ancak bu oyunu oynamamız için yeterli olan ve en uygun seçenek.

     İkinci seçenek olarak Gold Paketini 449 TL’ye satın aldığınızda, Assasin’s Creed Valhalla oyununa ek olarak Season Pass’e sahip oluyorsunuz. Season Pass ile daha fazla içeriğe sahip olabilir, daha fazla mekan keşfedebilir ve daha fazla ekipmana sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bonus bir görev olan THE WAY OF THE BERSERKER görevi oyunuza eklenmiş olarak  gelecek. Season Pass ve The Way of the Berserker görevi ile ilgili görselleri aşağıya ekliyorum.

Assasin's Creed Valhalla Season Pass
AC Valhalla THE WAY OF THE BERSERKER

     Üçüncü ve son seçenek olan Ultimate Paketi ön siparişe özel 495 TL’ye satın alınabilir. Oyun çıktıktan sonra bu fiyat 539 TL’ye çıkacak. Ultimate Paketini satın altığınızda Gold Pakete ek olarak Berserker kipman Paketi, yerleşim yerinizi özelleştirmede kullanabileceğiniz yapıların olduğu bir paket, Berserker gemi paketi ve ekipmanlarınızı, silahlarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz rün seti. Ultimate paketi içerikleriyle ilgili görseli aşağıya bırakıyorum. 

AC Valhalla Ultimate Pack

     Assasin’s Creed Valhalla ile ilgilie en güncel haberleri kaçırmamak için takipte kalın 🙂

    Assasin’s Creed Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Yorum Yaz. (Sadece isminiz yayınlanacaktır)