Netflix’in Yeni Dizisi Snowpiercer 25 Mayıs’ta Başlıyor

Jacques Lob ve Jean-Marc Rochette’in popüler çizgi roman dizisinin TV uyarlaması, ilk iki bölümden başlayarak 25 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacak. Bölüm 10’a kadar olan sonraki bölümler 1 Haziran’dan itibaren haftalık olarak yayınlanacak.

Dünyanın donmuş bir toprak haline gelmesinden yedi yıl sonra kurulan Snowpiercer, dünyayı çevreleyen bir demiryolunda, 1001 vagonlu sürekli hareket eden bir trende yaşayan insanları konu alıyor. Trenin ön vagonlarında çoğu kaynağı tüketen elit sınıf yaşarken arka vagonda yaşayan yoksulların arasındaki sınıf savaşı, sosyal adaletsizlik ve hayatta kalma çabası Snowpiercer dizisinde çarpıcı bir şekilde anlatılıyor. 

Dizinin oyuncu kadrosunda oscar ödüllü Jennifer Connelly’nin yanı sıra The Americans dizisinden bildiğimiz Alison Wright, Mickey Sumner, Ghostbusters’tan Susan Park, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Tony Award ödüllü ve Grammy adayı Lena Hall, Annalise Basso​, Sam Otto, Narcos dizisinden Roberto Urbina, Sheila Vand ve Jaylin Fletcher yer alıyor.

Snowpiercer dizisinin öncelikle ilk iki bölümü Netflix’te 25 Mayıs’ta yayınlanacak ardından her hafta 1 bölüm yayınlanacak şekilde ilk sezon toplam 10 bölümden oluşacak.

Yorum Yaz. (Sadece isminiz yayınlanacaktır)